Publikacja w bikeBoard #3/2015

Chciałam podzielić się swoją radością – pierwszą publikacją w magazynie rowerowym bikeBoard (03/2015)! Nasze wspólne rowerowe zmagania z Łukaszem, aparatem i GPS znalazły godne miejsce do zaprezentowania ich szerszemu gronu odbiorców. Szczególnie fascynatów roweru. Dla tych, którzy nie znają jeszcze tej gazety dodam, że bikeBoard jest to pierwszy ogólnopolski magazyn rowerowy, wydawany już od 1996 roku. Znajdziecie tu mnóstwo testów rowerów i ich podzespołów, porad treningowych oraz wspaniałych wypraw na dwóch kółkach w Polsce i nie tylko.

Bartne - Bikeboard - IKONA napis

O samej trasie ‚Bartne’, z angielska trailboardzie, powiem tyle, że jest to naprawdę świetna propozycja. Jeśli macie możliwość znaleźć się w tych okolicach z rowerem to będziecie cieszyć się z tego w dwójnasób. Tereny Beskidów są genialne do wypraw rowerowych, gdzie przyroda i odludzia sprzyjają totalnemu wypoczynkowi i oderwaniu od miasta. W magazynie znajdziecie do zeskanowania kod QR (odnośnik do nagranej trasy) oraz większe zdjęcia.

Co do naszej publikacji, to mamy nadzieję na więcej, o czym nie omieszkam Was tutaj powiadomić. Z tego miejsca ślę także podziękowania dla Redakcji za możliwość współpracy!

Bartne - Bikeboard_4

Bartne - Bikeboard_1

Bartne - Bikeboard

Reklamy

2 myśli w temacie “Publikacja w bikeBoard #3/2015

  1. Jestem w tamtym rejonie co roku i niestety tylko przez 2 tygodnie. To miejsce na rowerowe wypady jest wyjątkowe, wspaniałe, wyśmienite i cokolwiek jeszcze na literę „w”. Akurat nasza bazą wypadową są Polany. Do Wołowca z niesamowitymi przygodami okraszonymi zbiorowym gapiostwem dotarliśmy w ubiegłym roku. Poznaliśmy tego pana, który opiekuje się tą kamienną kapliczką koło Wołowca, która upamiętnia wysiedlenie Nieznojowej. Kto wie, czy akurat w tym roku nie trafimy w tamte rejony, bo wiele tras (niejednokrotnie poza szlakiem) mamy objeżdżone. Tę trasę braliśmy pod uwagę w zeszłym roku i może przyszedł na nią czas w tym roku. Zobaczymy.
    Gratulacje publikacji, bo to też forma propagacji tego fajnego (i rodzinnego) spędzania czasu w tamtym rejonie.

    Polubione przez 1 osoba

    1. Cieszę się bardzo, że jest ktoś, kto może skorzystać z moich materiałów 🙂 tamte rejony są świetne, to wyludnienie bardzo sprzyja odpoczynkowi. Może się spotkamy gdzieś na szlaku, bo na pewno będziemy bywać w tych rejonach regularnie. Dobrze mieć ze sobą mapy i GPS, żeby jednak jeśli się zgubić, to fajnie się odnaleźć :]

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s