Publikacja – bikeBoard #10/2015

Sezon rowerowy nieco przygasa, chłodniej się robi, ale o ile nie ma jeszcze za oknem białego – tylko lenistwo może kazać nam zostać w domu w bamboszach (ewentualnie złamana noga). W jesieni na rowerze najważniejsza rzecz to odpowiednie ubranie i już temperatury nie straszne. W aktualnym numerze magazynu rowerowego bikeBoard proponujemy kolejną trasę, gdzie napełnicie oczy krajobrazami, a Wasze czoła na pewno zroszą się potem (to nic, że zimno). 

Szczawnica bikeBoard (1) IKONA

Jak to zwykłam robić w poprzednich publikacyjnych postach, tak i teraz zamieszczam dodatkowe zdjęcia, które może nie zostały zamieszczone na stronie bikeBoard. Głowa skupiona uważnie na pokonywaniu trudnej trasy nie spamięta każdego widoku. Dlatego w odpoczynku trzeba zrobić kilka zdjęć i pokazać tym, co zostali w domu. A niech żałują! 😀

Chłopakom gratulacje w wytrwaniu na trasie, bo najtrudniej było wepchać rower pod górę, i to już na samym początku! Motywujcie się stale do nowych tras, bo Baliki mają siłę w kopytach 🙂

Całe szczęście, że powroty z gór to takie przednie widoki, a jeśli jeszcze burza straszy nad dalekim horyzontem to… trzeba się zatrzymać i robić zdjęcia. Także dla mnie, żeby później wiedziała i może nawet żałowała, że mnie tam (tym razem) z nimi nie było. Ładnie było, prawda?


 Szczawnica bikeBoard (2)
Szczawnica bikeBoard (3) Szczawnica bikeBoard (4)


Dla szybkiej oceny trasy zamieszczam dodatkową mapkę oraz link do pobrania trasy z mojego profilu na stronie GPSies, skąd udostępniam mapkę. Tam znajdziecie profil trasy, podgląd  większej mapy oraz inne dane nagrane poprzez GPS.

Miłej jazdy!

Ze Szczawnicy przez Radziejową-mapka

Trasa Ze Szczawnicy przez Radziejową - BANER

Szczawnica rower bikeBoard (1) Szczawnica rower bikeBoard (2) Szczawnica rower bikeBoard (3) Szczawnica rower bikeBoard (4) Szczawnica rower bikeBoard (5) Szczawnica rower bikeBoard (6) Szczawnica rower bikeBoard (7) Szczawnica rower bikeBoard (8) Szczawnica rower bikeBoard (9)

7 myśli w temacie “Publikacja – bikeBoard #10/2015

    1. Oj bardzo ciekawie, a ślad zazwyczaj daję też tutaj na blogu z połączeniem że stroną bikeBoard, ale jeszcze nie mieli tam tej trasy.Dodam dziś go najwyżej do pobrania że strony GPSies. Zawsze można skanować kod QR z papierowej gazety 🙂 Polecam przy okazji inne trasy z zakładki trasy rowerowe.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s